• কাজিৰঙাত বলীউড তাৰকা আয়ুষ্মান খুৰানা, অনুভৱ সিনহা

    মনোৰঞ্জন

    গুৱাহাটী : কাজিৰঙা ৰাষ্ট্ৰীয় উদ্যানত বলীউডৰ তাৰকা আয়ুষ্মান খুৰানা৷ খোলা জীপত উঠি উপভোগ কৰিলে কাজিৰঙা মনোমোহা পৰিৱেশ৷ লগত আহিছে জনপ্ৰিয় পৰিচালক অনুভৱ সিনহা৷ কাজিৰঙাৰ মনোমোহা দৃশ্যই মুগ্ধ কৰিলে আয়ুষ্মানক৷ এখন হিন্দী থ্ৰীলাৰ ছবি নিৰ্মাণৰ বাবে অভিনেতাজন উপস্থিত হৈছে কাজিৰঙাত।

    আৰু পঢ়িব পাৰিব : পুনৰ দেশলৈ আহিল ৰাফেল, অধিক শক্তিশালী বায়ুসেনা


    ইতিমধ্যে কাৰ্বি আংলঙৰ পাহাৰত আৰম্ভ হৈছে ছবিখনৰ দৃশ্যগ্ৰহণ৷ বুধবাৰে অভিনেতাগৰাকীয়ে একাংশ অভিনেতা, কলা-কুশলীসহ কাজিৰঙা ৰাষ্ট্ৰীয় উদ্যান পৰিভ্ৰমণ কৰে৷ ৰাষ্ট্ৰীয় উদ্যানখনৰ কঁহৰা বনাঞ্চলত প্ৰায় তিনিঘন্টা সময় প্ৰকৃতিৰ মনোৰম দৃশ্য উপভোগ কৰি আপ্লুত হৈ পৰে বলীউডৰ অভিনেতাগৰাকী।

    আৰু পঢ়িব পাৰিব : বিছু ডিমাৰ আনন্দৰ মাজতে দুজনক গুলিয়াই হত্যা দুৰ্বৃত্তৰ !


    জানিব পৰা মতে, ছবি নিৰ্মাণৰ উদ্দেশ্যেৰে কাজিৰঙাত বাহৰ পাতিছে বলিউডৰ যশস্বী পৰিচালক অনুভৱ সিনহা আৰু জনপ্ৰিয় অভিনেতা আয়ুষ্মান খুৰানাই। পাৰ্বত্য জিলা কাৰ্বি আংলঙৰ পটভূমিক লৈ বলীউডৰ ছবি পৰিচালক অনুভৱ সিনহাই নিৰ্মাণ কৰিব এই চলচ্চিত্ৰখন।

    Weather Forecast