• প্ৰকাশ পালে মোদীৰ কেবিনেটত অন্তৰ্ভুক্ত হ’ব লগা নামৰ তালিকা

    ৰাষ্ট্ৰীয়
    প্ৰকাশ পালে মোদীৰ কেবিনেটত অন্তৰ্ভুক্ত হ’ব লগা নামৰ তালিকা

    নতুন দিল্লী: প্ৰকাশ পালে নৰেন্দ্ৰ মোদীৰ কেবিনেটত অন্তৰ্ভুক্ত হ’ব লগা নামৰ তালিকা৷ অসমৰ প্ৰাক্তন মুখ্যমন্ত্ৰী সৰ্বানন্দ সোণোৱালৰ নামো অন্তৰ্ভুক্ত আছে এই তালিকাত৷ ‘নিউজ এজেঞ্চী’ ত প্ৰকাশ পাইছে এই তালিকা৷

    এই তালিকাত আছে নাৰায়ণ ৰাণে, ড০ বিৰেন্দ্ৰ কুমাৰ, জ্যোতিৰাদিত্য সিন্ধিয়া, ৰামচন্দ্ৰ প্ৰসাদ সিং, অশ্বিনী বৈষ্ণৱ, পশুপতি কুমাৰ পৰশ, কিৰেণ ৰিজিজু, ৰাজকুমাৰ সিং, হৰদ্বীপ সিং পুৰী, মনসুখ মন্দাৱিয়া, ভূপেন্দৰ যাদৱ, পৰষোত্তম ৰূপালা, জি কে ৰেড্ডি, অনুৰাগ সিং ঠাকুৰ, পংকজ চৌধাৰী, অনুপ্ৰীয়া পেটেল, ড০ সত্যপাল সিং বাঘেল, ৰাজীৱ চন্দ্ৰ শেখৰ, চৌভা কাড়ন্দ লাজে, ভানুপ্ৰতাপ সিং বাৰ্মা, দৰ্শনাবিক্ৰম জাৰ্দোজ, মিনাক্ষী লেখি, অনুপমা দেৱী, এ নাৰায়ণ স্বামী, কুশল কিশোৰ, অজয় ভাট, বি এল বাৰ্মা, অজয় কুমাৰ চৌহান দেবু সিন, ভগৱন্ত খোবা, কপিল এম পাটিল, প্ৰতিমা ভৌমিক, ড০ সুভাষ সৰকাৰ, ড০ বি কে কাৰাড, ড০ আৰ আৰ সিং, ড০ ভাৰতী প্ৰবীন পাৱাৰ, বিশ্বেশ্বৰ টুডু, শান্তনু ঠাকুৰ, মুঞ্জাপাৰা মহেন্দ্ৰ ভাই, জন বাৰ্লা, ড০ এল মুৰুগান আৰু নীতিশ প্ৰামাণিক৷