• কেন্দ্ৰীয় গৃহমন্ত্ৰীৰ সভা, নলবাৰীত ১৪৪ ধাৰা

    ৰাজনৈতিক

    গুৱাহাটী : কেইবাটাও কাৰ্যসূচী লৈ অসমলৈ আহিছে কেন্দ্ৰীয় গৃহমন্ত্ৰী অমিত শ্বাহ৷ অমিত শ্বাহৰ এই ভ্ৰমণক লৈ ব্যাপক তৎপৰতা দেখিবলৈ পোৱা গৈছে প্ৰশাসনৰ৷ গৃহমন্ত্ৰীৰ ভ্ৰমণকালত প্ৰতিবাদী কাৰ্যসূচী ৰুধিবলৈ ঠায়ে ঠায়ে প্ৰশাসনে জাৰি কৰিছে ১৪৪ ধাৰাও৷ বিজেপিৰ একাধিক বিশাল জনসভাত অমিত শ্বাহে অংশগ্ৰহণ কৰিব৷

    আৰু পঢ়িব পাৰিব : ‘আয়ুষ্মান ভাৰত’ আঁচনিৰ আওতালৈ কেন্দ্ৰীয় বাহিনী, গৃহমন্ত্ৰীৰ পদক্ষেপ

    নলবাৰীতো বিজেপিয়ে আয়োজন কৰিছে বিশাল জনসভাৰ৷ নলবাৰীৰ জনসভাক লৈ সতৰ্ক হৈ পৰিছে প্ৰশাসন৷ যাৰ বাবে নলবাৰী জিলা প্ৰশাসনে জাৰি কৰিছে ১৪৪ ধাৰা৷ প্ৰতিবাদী কাৰ্যসূচীক বাধা দিয়াৰ বাবে প্ৰশাসনৰ ১৪৪ ধাৰা জাৰি কৰা হৈছে জিলাখনত৷ উল্লেখ্য যে, আজি দুখনকৈ জনসভাত অংশ ল’ব কেন্দ্ৰীয় গৃহমন্ত্ৰীয়ে৷

    আৰু পঢ়িব পাৰিব : পুনৰ ফাদিল পাকিস্তানৰ ষড়যন্ত্ৰ, জম্মু-কাশ্মীৰলৈ সুৰংগ পথেৰে সন্ত্ৰাসবাদী

    আনহাতে কোকৰাঝাৰত অনুষ্ঠিত হৈছে প্ৰথম বিটিআৰ দিৱসৰ কাৰ্যসূচী৷ কোকৰাঝাৰৰ গ্ৰীন ফিল্ডত বিটিআৰ দিৱসৰ বিশাল আয়োজন৷ চাৰিদিনীয়াকৈ কোকৰাঝাৰত উদযাপন হ’ব বিটিআৰ চুক্তিৰ প্ৰথম বৰ্ষপূৰ্তি৷ বিটিআৰ দিৱসৰ আজিৰ উদ্বোধনী অনুষ্ঠানত অংশ ল’ব গৃহমন্ত্ৰী অমিত শ্বাহে৷

    Weather Forecast

    ASSAM WEATHER