• ‘মিছা কথা ক’বলৈ মই নৰেন্দ্ৰ মোদী নহয়’ - ৰাহুল গান্ধী

    ৰাজনৈতিক

    গুৱাহাটীঃ অসম বিধানসভা নিৰ্বাচনৰ ৩য় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচনী প্ৰচাৰৰ বাবে অসমত পুনৰ উপস্থিত হৈছে কংগ্ৰেছৰ শীৰ্ষ নেতা ৰাহুল গান্ধী। আজি পুৱাই ‘কামাখ্যা মন্দিৰ’ দৰ্শন কৰিছে ৰাহুল গান্ধীয়ে। ৰাজ্যৰ দুখনকৈ নিৰ্বাচনী প্ৰচাৰ সভাত অংশগ্ৰহণ কৰে নেতাগৰাকীয়ে।

    আৰু পঢ়িব পাৰিব : ড্ৰাগছ কাণ্ডত জড়িত অভিনেতা এজাজ খান!

    ছয়গাঁৱত ৰেকিবুদ্দিন আহমেদৰ হৈ ৰাহুল গান্ধীয়ে আজি প্ৰচাৰ চলাইছে। বৰক্ষেত্ৰীত কংগ্ৰেছৰ দিগন্ত বৰ্মনৰ হৈয়ো ৰাহুল গান্ধীয়ে প্ৰচাৰ চলাইছে। ‘ৰাইজক দিয়া ৫গেৰাণ্টী সফল কৰিম’- বুলি মন্তব্য ৰাহুল গান্ধীৰ। ‘মিছা কথা ক’বলৈ মই নৰেন্দ্ৰ মোদী নহয়’ বুলিও নেতাজনে প্ৰাধানমন্ত্ৰীক কটাক্ষ কৰে। ‘দীপাঞ্জল দাসক বিজেপি আৰু আৰএছএছ-এ গুলীয়াই ছহিদ কৰা বুলিও নেতাগৰাকীয়ে উল্লেখ কৰে।

    আৰু পঢ়িব পাৰিব : ৰে’লত এতিয়াৰ পৰা নোৱাৰিব ম’বাইল, লেপটপ চাৰ্জ কৰিব!

    ছত্তিশগড় আৰু পঞ্জাবত ঋণ মাফৰ ক্ষেত্ৰত ব্যৱস্থা গ্ৰহণ কৰা বুলিও নেতাগৰাকীয়ে উল্লেখ কৰিলে। নিৰ্বাচনী প্ৰচাৰত ৰাহুলক সংগ দিলে ছত্তিশগড়ৰ মুখ্যমন্ত্ৰী ভূপেশ ৱাঘেলে। মহাজোঁটৰ মুখ্যমন্ত্ৰী সন্দৰ্ভতো ৱাঘেলে মন্তব্য আগবঢ়ায়।

    Weather Forecast