• পৰ্ণ ফিল্ম নিৰ্মাণৰ অভিযোগত গ্ৰেপ্তাৰ শিল্পা ছেট্টীৰ স্বামী ৰাজ কুন্দ্ৰা

    মনোৰঞ্জন

    মুম্বাই : অভিনেত্ৰী শিল্পা ছেট্টীৰ স্বামী ৰাজ কুন্দ্ৰাক গ্ৰেপ্তাৰ৷ পৰ্ণ ফিল্ম নিৰ্মাণৰ অভিযোগত গ্ৰেপ্তাৰ হয় কুন্দ্ৰাক৷ মুম্বাই আৰক্ষীয়ে গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছে ৰাজ কুন্দ্ৰাক৷ ফেব্ৰুৱাৰী মাহত কুন্দ্ৰাৰ বিৰুদ্ধে ৰুজু হৈছিল গোচৰ৷ কুন্দ্ৰাৰ বিৰুদ্ধে পৰ্যাপ্ত প্ৰমাণ থকা বুলি আৰক্ষীৰ দাবী৷ নিশা কেইবাঘণ্টা জেৰাৰ পাছত গ্ৰেপ্তাৰ কুন্দ্ৰাক৷ এপৰ যোগেদি পৰ্ণ ফিল্ম প্ৰচাৰৰ অভিযোগ৷ পৰ্ণ ফিল্ম কাণ্ডৰ মূল অভিযুক্তৰূপে চিহ্নিত কুন্দ্ৰাক৷ এই গোচৰত বৰ্তমানলৈ গ্ৰেপ্তাৰ ১০ জন লোকক৷

    তেওঁৰ বিৰুদ্ধে গোচৰটো এই বছৰৰ ফেব্ৰুৱাৰীত পঞ্জীয়ন কৰা হৈছিল, আৰু তেওঁক "মুখ্য ষড়যন্ত্ৰকাৰী" হিচাপে হাজিৰ হোৱাৰ পিছত গ্ৰেপ্তাৰ কৰা হৈছে, আৰক্ষীয়ে লগতে কয়। '২০২১ চনৰ ফেব্ৰুৱাৰী মাহত অপৰাধ শাখা মুম্বাইত পৰ্ণোগ্ৰাফিক চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাণ আৰু কিছুমান এপৰ জৰিয়তে প্ৰকাশ কৰাৰ বিষয়ে এটা গোচৰ ৰুজু কৰা হৈছিল। আমি ৰাজ কুন্দ্ৰাক এই গোচৰটোত ১৯/৭/২১ তাৰিখে গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছো৷ কিয়নো তেওঁ ইয়াৰ মূল ষড়যন্ত্ৰকাৰী যেন লাগিছে। এই সন্দৰ্ভত আমাৰ ওচৰত পৰ্যাপ্ত প্ৰমাণ আছে। এই বিষয়ত ইতিমধ্যে তদন্ত চলি আছে,' মুম্বাই আৰক্ষী আয়ুক্তৰ দ্বাৰা জাৰি কৰা বিবৃতিত কোৱা হৈছে।

    Weather Forecast