• ‘ৰাধে’ত ‘নো কিছ পলিচী’ৰ পণ ভাঙিলে ভাইজান ছলমানে

    মনোৰঞ্জন

    লণ্ডন : ভাইজান ছলমান খান অভিনীত বহুচৰ্চিত ছবি ‘ৰাধে : ইঅ’ৰ মোষ্ট ৱাণ্টেড ভাই’ৰ ট্ৰেইলাৰ মুকলিৰ পাছতে ব্যাপক চৰ্চা চলিছে। ছবিখনৰ ট্ৰেইলাৰক লৈ মিশ্ৰিত প্ৰতিক্ৰিয়া দেখা পোৱা হৈছে অনুৰাগীসকলৰ মাজত। বহুতে ‘ৰাধে’ত তাৰকাগৰাকীৰ পূ্ৰ্বৰ জনপ্ৰিয় ছবি ‘ৱাণ্টেড’ আৰু ‘দাবাং’ৰ প্ৰতিচ্ছবি দেখা পাইছে।

    আৰু পঢ়িব পাৰিব: ৰেড জ’ন ভাৰত! ছীডনীলৈ হ্ৰাস হ’ব বিমান সেৱা

    ‘ৰাধে’ ছবিতো তাৰকাগৰাকীয়ে এগৰাকী দুৰ্দান্ত আৰক্ষী বিষয়াৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিছে। এনকাউণ্টাৰ স্পেচিয়েলিষ্ট হিচাপেই যাৰ পৰিচয়। ছবিখনত ছলমানৰ চিৰপৰিচিত ‘দাবাং’ ৰূপৰ লগতে সমানে চৰ্চা লাভ কৰিছে দিশা পটানিৰ সৈতে তেওঁৰ যুটিয়ে। ছবিখনৰ ট্ৰেইলাৰৰ এটা অংশত ছলমানে নায়িকাক চুম্বন কৰাৰ ছয়াময়া দৃশ্যই সবাতোকৈ অধিক চৰ্চা লাভ কৰিছে। চৰ্চা হৈছে পৰ্দাত ছলমানৰ ‘ন’ কিছ পলিচী’ এই দৃশ্য সন্নিৱিষ্ট কৰাৰ লগে লগে ভংগ হোৱা বুলিও প্ৰবল চৰ্চা চলিছে।

    আৰু পঢ়িব পাৰিব: আইপিএলৰ পৰা বাহিৰ হ’ল এগৰাকী তাৰকা খেলুৱৈ…

    ছবিখনৰ প্ৰতি অনুৰাগীৰ উৎকণ্ঠা এই দৃশ্যই যে অধিক বৃদ্ধি কৰি তুলিলে সেয়া নিশ্চিত। প্ৰভু দেবাৰ পৰিচালনাৰে ১৩ মে’ত মুক্তি পাবলগীয়া ছবিখনৰ মুক্তিৰ দিনটোলৈ এতিয়া অধীৰ অপেক্ষা কৰিছে ছলমানৰ অনুৰাগীসকলে। ছলমানৰ লগতে এই ছবিৰ কেইটামান গুৰুত্বপূৰ্ণ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিছে ৰণদ্বীপ হুডা, জেকী শ্ৰফ আদিৰ দৰে তাৰকায়ো।

    Weather Forecast

    ASSAM WEATHER